Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

To warto przeczytać w Gazecie

2017-05-25 14:48:20 (ost. akt: 2017-05-28 08:09:52)

Autor zdjęcia: GwK

Czy miasto i powiat dojdą do porozumienia w sprawie ul. Górnej? Jak będą wyglądały wybory do Rady Nadzorczej w SM "Pionier"? Jakie "przygody" miał na Litwie nasz sportowiec roku 2016? Odpowiedzi na te pytania w piątkowej "Gazecie w Kętrzynie".

Poważne deklaracje w sprawie Górnej, czytaj: strona 3.
Remont ulicy Górnej „trwa” już kilka lat. W 2012 roku zaczęto robić dokumentację, ale prace nad nią ostatecznie zostały wstrzymane. Konsultacje z mieszkańcami także. Problem polega na tym, że właścicielami drogi jest zarówno miasto, jak i powiat. A na tej płaszczyźnie jak powszechnie wiadomo porozumienia nie ma od dawna.

Nasza rozmowa. Prezes Książek o najbliższych działaniach spółdzielni, czytaj: strona 7.
— Walne Zgromadzenie to najwyższy organ naszej spółdzielni. Zgodnie ze statutem Walne zostało podzielone na części. Jest ich w sumie pięć, a ich liczba odpowiada poszczególnym spółdzielczym osiedlom — mówi Arkadiusz Książek. Z prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” rozmawiamy m.in. o wyborach do rady nadzorczej.

Muzyka to nie sport, czytaj: strona 2.
Muzycy Synkopy i Dr Watta na jednej scenie? Okazuje się, że to jest możliwe. Koncert już 2 czerwca, a my poszliśmy na próbę sprawdzić, jak im to granie wychodzi. Na pytania odpowiadali zgodnie Waldemar Rudziński, Roman Szymanowski (obaj Synkopa) i Paweł Korol (Dr Watt). Skład uzupełnia nieobecny podczas rozmowy wokalista Paweł Bielecki.

Chcemy zarabiać godziwe pieniądze!, czytaj: strona 6.
We środę, 24 maja dokładnie o godz. 16:00 rozpoczął się protest ratowników medycznych. — Pogotowie będzie pracowało tak jak zwykle — uspokaja Michał Meler z Ogólnopolskiego Pracowniczego Związku Zawodowego "Konfederacja Pracy".

Pech Super Maria, czytaj: strona 15.
Mariusz Kirszyński w ubiegłym sezonie motocyklowym został wicemistrzem krajów nadbałtyckich Vrooam Oil Trophy 2016. W tym roku wyścigi te już pod nową nazwą nie zaczęły się dobrze dla naszego ścigacza.

Znalazła portfel i go nie oddała, czytaj: strona 3.
Dobra współpraca oficerów dyżurnych z Kętrzyna i Węgorzewa pozwoliła na zatrzymanie 57-latki, która w autobusie przywłaszczyła portfel. Kobieta na początku nie przyznawała się do winy, lecz po chwili oznajmiła, że „zrobiła głupotę życia” i oddała policjantom portfel wraz zawartością. Za przywłaszczenie cudzego kobiecie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Takie są „Smaki wsi”, czytaj: strona 3.
To była już czwarta edycja Ogólnopolskiego Międzyszkolnego Konkursu Kulinarnego „Smaki wsi”. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie. Patronat nad imprezą objęli minister rolnictwa i wojewoda warmińsko-mazurski.

Zapraszamy do lektury! Pamiętajcie o nas idąc po zakupy. W piątek od rana nasza gazeta będzie do kupienia. Można ją też kupić w wersji elektronicznej wysyłając sms-a. Wystarczy wejść na stronę >> KUP GAZETĘ >> gdzie "Gazeta w Kętrzynie" wraz z "Gazetą Olsztyńską" kosztuje tylko 1,23 zł.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages