Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

To warto przeczytać w Gazecie

2017-05-11 15:31:50 (ost. akt: 2017-05-11 15:41:45)

Autor zdjęcia: GwK

Zima zaskoczyła nas po raz kolejny. Miejmy nadzieję, że (do kolejnej zimy) ostatni. My naszych Czytelników też chcemy zaskoczyć, choć nie w tak chłodny sposób. Żeby jednak nie było takiego nagłego zaskoczenia, uchylamy rąbka tajemnicy co przygotowaliśmy na ten weekend. Miłej lektury.

Przy nich społeczeństwo czuje się bezpieczne, czytaj: strona 5.
W piątek, 5 maja strażacy z powiatu kętrzyńskiego obchodzili swoje święto. Uroczystości odbyły się z małym opóźnieniem, ale za to dodatkową okazją było 25-lecie utworzenia oddziału Państwowej Straży Pożarnej.

Artefakty prawie gotowe, czekają na zwiedzających, czytaj: strona 12.
Tegoroczna Europejska Noc Muzeów odbędzie się 20 maja. Na ten dzień także kętrzyńskie muzeum przygotowało program, z którym warto się zapoznać.

Wciąż nie wiadomo co z komisarzem w powiecie, czytaj: strona 4.
— Wojewoda ma świadomość, że w Powiecie Kętrzyńskim sytuacja jest wysoce niepokojąca. Ponieważ gros nieprawidłowości dotyczy sfery finansowej, wojewoda wystąpił o stanowisko w tym zakresie do Regionalnej Izby Obrachunkowej — poinformowała przed tygodniem Bożenna Ulewicz, doradca wojewody warmińsko-mazurskiego. Wciąż jednak nie wiadomo jaka jest odpowiedź RIO na pismo wojewody.

Trwa proces księdza oskarżonego o pedofilię, czytaj: strona 6.
W Sądzie Rejonowym w Kętrzynie w poniedziałek i środę odbyły się kolejne przesłuchania w sprawie księdza oskarżonego o molestowanie seksualne ośmiu dziewczynek.

Zima zaskoczyła nas raz jeszcze, czytaj: strona 5.
Kiedy w mediach pojawiły się informacje o powrocie zimowej aury chyba mało kto w to wierzył. A jednak - nieoczekiwany atak zimy w maju zaskoczył nas wszystkich.

Pierwsze zawody, pierwsze złoto, czytaj: strona 16.
Magda Chmielewska udanie rozpoczęła zmagania w ramach XXII edycji Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim "Family Cup". Jedna z najlepszych kętrzyńskich specjalistek od "dwóch kółek" 6 maja w Sorkwitach w pełni zasłużenie sięgnęła po złoty medal.

W piwnicy uprawiał konopie, czytaj: strona 4.
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który w piwnicy uprawiał konopie indyjskie. Za przestępstwo związane z posiadaniem i produkcją narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Zapraszamy do lektury! Pamiętajcie o nas idąc po zakupy. W piątek od rana nasza gazeta będzie do kupienia. Można ją też kupić w wersji elektronicznej wysyłając sms-a. Wystarczy wejść na stronę >> KUP GAZETĘ >> gdzie "Gazeta w Kętrzynie" wraz z "Gazetą Olsztyńską" kosztuje tylko 1,23 zł.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages