Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Daj się ponieść fantazji. Weź udział w konkursie kwiatowym

2017-04-22 08:06:47 (ost. akt: 2017-04-22 10:23:47)
Stanisława Łozińska (z prawej) jest wielką miłośniczką natury, kocha kwiaty i zwierzęta.

Stanisława Łozińska (z prawej) jest wielką miłośniczką natury, kocha kwiaty i zwierzęta.

Autor zdjęcia: Dorota Gawerska

Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie ogłasza pierwszą edycję konkursu, skierowanego do wszystkich mieszkańców Powiatu Kętrzyńskiego. „Kwiatki nie z tej rabatki” im. Stanisławy Łozińskiej to konkurs kwiatowy i okazja, aby pobudzić swoją twórczą inwencję i dać się ponieść fantazji. To doskonały pomysł, aby zaprezentować swoją niecodzienną sprawność manualną i techniczną w materii tak delikatnej, jaką są niewątpliwie kwiaty.

– Konkurs nazwaliśmy imieniem pani Stanisławy Łozińskiej. To ona jest pomysłodawczynią tego przedsięwzięcia – podkreśla Marlena Szypulska, dyrektor Powiatowego Domu Kultury w Kętrzynie. – W ten sposób chcemy zaakcentować jej wkład w ten konkurs, ale i wiele pozytywnych akcji inspirowanych przez panią Stanisławę na rzecz przestrzeni publicznej. Jest to osoba niezwykle twórcza i pełna dobrych pomysłów. Wielu młodych może śmiało brać przykład z pani Stanisławy, z jej otwartego, odważnego myślenia i zmieniania przestrzeni publicznej na rzecz mieszkańców. Pani Stanisława ma niezwykły dystans do siebie samej i otoczenia. Dostrzegamy to i doceniamy. Jest wielką miłośniczką natury, kocha kwiaty i zwierzęta.

Prace będzie oceniało profesjonalne jury składające się z przedstawicieli kwiaciarni z naszego powiatu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie/przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia pracy do 22 maja (poniedziałek) na adres pocztowy Organizatora lub e-mailem: Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan”, Pocztowa 13, 11-400 Kętrzyn, tel. 89 752 35 08, e-mail: ewa.brzostek@czerwonytulipan.ketrzyn.pl.

Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie Powiatowego Domu Kultury „Czerwony Tulipan”. Każda szkoła, organizacja lub osoba prywatna powinna dostarczyć swoją pracę osobiście 25.05.2017 do godziny 10.00 do Powiatowego Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie przy ulicy Pocztowej 13. Finał imprezy odbędzie się 25.05.2017 r. o godzinie 12.00 w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie przy ulicy Pocztowej 13.

– Chyba każdy miłośnik przyrody darzy kwiaty szczególnym sentymentem. Czasami trudno wybrać te najpiękniejsze, ponieważ wrażenia, jakich doświadczamy patrząc na kwiaty, czując ich kojące zmysły zapachy, oddanie zaangażowania i naszej miłości, są tak ogromne, że kwiaty stają się częścią nas. Oby tak się stało podczas kwiatowego konkursu im. Stanisławy Łozińskiej „Kwiatki nie z tej rabatki”. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym i pełnym piękna konkursie. Nagrody czekają! – zachęca Marlena Szypulska, dyrektor Powiatowego Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie.

Paulina Wasilewska/Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan”

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages