Kadra SOSW z medalami w Lidzbarku Warmińskim

2017-04-14 15:30:00(ost. akt: 2017-04-14 15:16:27)
Reprezentanci SOSW z zawodów w Lidzbarku Warmińskim przywieźli dwa medale

Autor zdjęcia: Jacek Domin

W Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim odbył się VIII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. Dwójka młodych pingpongistów z Kętrzyna zajęła pozycje medalowe.
Organizatorem zawodów pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych „Promyk” w Lidzbarku Warmińskim. W zawodach wzięło udział ok. 60 zawodników z całego województwa, w tym ośmioosobowa grupa reprezentantów kętrzyńskiego SOSW.

Najlepszy wynik osiągnął Sebastian Gniedziejko, który zdobył 2. miejsce w II kategorii. Jedyna uczennica, reprezentująca ośrodek Magdalena Biaduń w tej samej kategorii zajęła 3. miejsce. — Nasi tenisiści już po raz szósty uczestniczyli w tych zawodach i zawsze przywożą z nich oprócz wspaniałych przeżyć i niezapomnianych chwil radości, również i puchary — podsumował start kętrzyniaków Jacek Domin, nauczyciel SOSW.