Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Przedstawiciele OBWE z delegacją w Kętrzynie

2017-04-10 08:56:56 (ost. akt: 2017-04-11 10:07:01)

Autor zdjęcia: archiwum W-MOSG

Przedstawiciele trzynastu krajów gościli w dniach 27 marca - 7 kwietnia w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej, a także w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie.

W tym czasie realizowano trzeci moduł kursu dla Wyższej Kadry Zarządzającej pod auspicjami Kolegium Kadr Zarządzania Granicami Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie z siedzibą w Duszanbe w Tadżykistanie.

W skład delegacji wchodzili przedstawiciele OBWE, eksperci oraz uczestnicy kursu z Rosji, Tadżykistanu, Węgier, Estonii, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Australii, Bośni i Hercegowiny, Gruzji, Litwy, Mołdawii, Portugalii i Tunezji.

Goście zapoznali się m.in. z zadaniami prowadzonymi w Centrum Szkolenia SG w Kętrzynie oraz Placówkach Straży Granicznej w Bezledach i Grzechotkach. Podczas wizyt prezentowano system ochrony granicy państwowej na obszarze służbowej odpowiedzialności Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej, system Analizy Ryzyka wg. modelu CIRAM 2.0 Frontex. Zostały również przeprowadzone ćwiczenia praktyczne na wzór ewaluacji Schengen. Delegacja gościła również na terenie przejścia granicznego Mamonowo II.

Źródło: WMOSG

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages