Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Drogosze na czele naszego rankingu

2017-04-09 08:45:25 (ost. akt: 2017-04-11 10:07:35)
Na strażaków z Drogosz można liczyć zawsze. Do pożaru budynku gospodarczego wyjechali... godzinę po rozpoczęciu nowego roku.

Na strażaków z Drogosz można liczyć zawsze. Do pożaru budynku gospodarczego wyjechali... godzinę po rozpoczęciu nowego roku.

Autor zdjęcia: Andrzej Adamiak

Trwa nasz sms-owy plebiscyt na Najpopularniejszą jednostkę OSP w powiecie kętrzyńskim. Kolejny tydzień i... wszystko po staremu. Na czele strażacy z Drogosz, którzy wyprzedzają Barciany, Korsze i Pilec. Nasza zabawa kończy się jednak dopiero za dwa tygodnie więc wszystko jeszcze może się zdarzyć.

Głosowanie na najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną rozpoczęliśmy 24 lutego. Plebiscyt zakończymy 24 kwietnia 2017 roku. Wtedy poznamy najpopularniejsze jednostki w powiatach naszego powiatu, a także dwie najpopularniejsze OSP na Warmii i Mazurach. W tym drugim przypadku OSP powalczą w dwóch kategoriach, w pierwszej znajdą się te, które znajdują się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, i te, które się w nim nie znajdują. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Głosowanie trwa do 24 kwietnia 2017 roku. do godz. 23.59.

dh Grzegorz Matczyński,
Fot. archiwum
dh Grzegorz Matczyński,
— Integrujemy środowisko, bardzo często w remizach odbywają się imprezy kulturalne, szkolenia czy spotkania kół gospodyń wiejskich — mówi Grzegorz Matczyński, dyrektor zarządu wykonawczego oddziału wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Olsztynie. — Takie plebiscyty pokazują nieznane do końca wszystkim oblicza ochotniczych straży pożarnych. O tym, że strażacy jadą wozem do pożaru i że coraz częściej siedzi w nim kobiet, to wszyscy wiedzą. Nie wiemy natomiast, że w strażnicach odbywa się mnóstwo różnego rodzaju imprez, spotkań i wydarzeń — zaznacza Grzegorz Matczyński.

Regulamin: kliknij tutajCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages