Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Pomóż nam wybrać Małego Księcia i Małą Księżniczkę

2017-04-06 13:11:54 (ost. akt: 2017-04-06 16:15:06)
Rok temu Nikola była Małą Księżniczką, a Błażej został Małym Księciem. Kto zwycięży teraz? Mamy pierwszych kandydatów!

Rok temu Nikola była Małą Księżniczką, a Błażej został Małym Księciem. Kto zwycięży teraz? Mamy pierwszych kandydatów!

Autor zdjęcia: GwK

Mamy pierwsze zgłoszenia do plebiscytu na „Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2017”. Plebiscyt ma już u nas długą tradycję. Kończy się zawsze przed Dniem Dziecka i teraz nie będzie inaczej. Zapraszamy do zabawy. Zgłaszajcie nam swoich małych księciów i małe księżniczki.

Z plebiscytem na „Małego Księcia i Małą Księżniczkę” ruszyliśmy pod koniec marca, a zakończymy go dokładnie o godz. 23.59 w piątek, 26 maja. Tradycyjnie już, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce „Gazety w Kętrzynie”.

Jak zgłosić dziecko?
W naszej zabawie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl
Kandydatury można zgłaszać do 25 maja, do godziny 12:00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszej stronie www.ketrzyn.wm.pl

Pierwsze zgłoszenia już mamy
W ubiegłym roku w naszym plebiscycie Małą Księżniczką została Nikola Kras, zaś Małym Księciem Błażej Bury. Teraz już mamy pierwsze zgłoszenia. Pierwsza zgłoszona została zaledwie 2-miesięczna księżniczka Lenka. Natomiast kandydatów na księcia jest dwóch: 6-miesięczny Dominik i blisko dwuletni Dawid. Czekamy na kolejnych małych kandydatów. Najlepszą dwójkę umieścimy na naszej okładce. W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka „Gazety Olsztyńskiej”. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages