Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

14-letnia Natalia znalazła się. Jest cała i zdrowa

2017-04-03 14:08:20 (ost. akt: 2017-04-03 15:44:22)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Archiwum GG

Poszukiwania zaginionej 14-letniej mieszkanki powiatu kętrzyńskiego trwały od 18 marca. Informacja o zaginięciu trafiła do jednostek policji w całym kraju. W poszukiwania zaangażowała się rodzina oraz znajomi zaginionej.

— Pragnę złożyć gorące podziękowania wszystkim państwu, zarówno przedstawicielom mediów jak i osobom prywatnym, za tak szeroką publikację informacji o zaginięciu 14-letniej dziewczyny. Dzięki temu udało się odnaleźć zaginioną całą i zdrową — mówi mł. insp. Dariusz Ślęzak, komendant .

W niedzielę, 2 kwietnia policjanci otrzymali informację od jednej z mieszkanek Działdowa, że w jej mieszkaniu przebywa poszukiwana przez policję zaginiona 14-latka. Kobieta twierdziła, że dziewczyna przyszła odwiedzić jej córkę. Natalia przyznała się, że cały ten okres ukrywała się na ogrodach działkowych w Olsztynie. Teraz już cała i zdrowa trafiła do placówki opiekuńczo-wychowawczej na terenie powiatu kętrzyńskiego.

Komendant policji w Kętrzynie serdecznie podziękował mediom i osobom prywatnym za zaangażowanie w poszukiwania zaginionej 14-latki. — Nie po raz pierwszy współpraca z państwem okazała się tak owocna. Dlatego mam nadzieję na dalsze państwa zaangażowanie w sprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta w przyszłości — podkreślił Dariusz Ślęzak.

Źródło: KPP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages