Wtorek, 27 października 2020. Imieniny Iwony, Noemi, Szymona

Kto przejmie koronę po Nikoli i Błażeju?

2017-04-02 14:48:33 (ost. akt: 2017-04-02 14:55:15)
Rok temu Nikola była Małą Księżniczką, a Błażej został Małym Księciem. Kto zwycięży teraz?

Rok temu Nikola była Małą Księżniczką, a Błażej został Małym Księciem. Kto zwycięży teraz?

Autor zdjęcia: GwK

W ubiegłym roku w naszym plebiscycie Małą Księżniczką została Nikola Kras, zaś Małym Księciem Błażej Bury. Kto przejmie po nich koronę w tym roku? Jeszcze nie wiemy, ale czekamy na Wasze zgłoszenia.

Plebiscyt na „Małego Księcia” i „Małą Księżniczkę” ma już u nas długą tradycję. Kończymy go zawsze tuż przed Dniem Dziecka i tym razem będzie podobnie. W tym roku konkurs wystartował 27 marca, a zakończymy go 26 maja (godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce „Gazety w Kętrzynie”. W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka „Gazety Olsztyńskiej”. Tytuły te zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

Świetna zabawa i wielka satysfakcja
Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2016 to była nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. To przyznały zgodnie mamy ubiegłorocznych triumfatorów. — To będzie dla nich trwała pamiątka. A nas cieszy, że mogliśmy przyczynić się, by dzieci tę pamiątkę miały — mówiła nam mama Błażeja, naszego Małego Księcia. Ośmioletnia Nikola walczyła o zwycięstwo do ostatniego dnia. Ale tak to już jednak jest, że wszystkie księżniczki muszą udowadniać światu, że to one są najlepsze. Stąd tak zacięta rywalizacja. W konkursie o tytuł Małego Księcia półtoraroczny wtedy Błażej przewodził stawce przez kilka tygodni i zwycięstwa nie oddał. — U nas wszyscy byli szczęśliwi. Babcia, dziadek, wszyscy bez wyjątku — wspomina pani Natalia, mama Małego Księcia.

Podczas krótkiej sesji zdjęciowej Mały Książę szalał po alejkach parkowych, zaś Księżniczka Nikola zachowywała dostojeństwo. Pełna powagi spoglądała na malca, który biegał wokół.

Daj dziecku szansę
W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres:
ketrzyn@gazetaolsztynska.pl.

Swoje kandydatury możecie zgłaszać do dnia 25.05.2017 do godziny 12:00. Pamiętajcie, że wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.
Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszej stronie www.ketrzyn.wm.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages