Dobry start młodych zapaśników Orła

2017-03-22 18:23:38(ost. akt: 2017-03-22 18:33:43)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

W Rybnie odbył się III Rzut Ligi Międzyszkolnej Warmii i Mazur Młodzików w zapasach. Dwa złote medale przywieźli młodzi zapaśnicy Orła Karolewo.
W zawodach wzięło udział łącznie 75 zawodników z 9 klubów z całego województwa Warmińsko-Mazurskiego. Gminny Ludowy Klub Sportowy Orzeł Karolewo reprezentowało trzech zawodników.

Udane starty zaliczyli Maciej Szmyd i Konrad,Łazarczyk, którzy w swoich kategoriach zajęli I miejsca. Obaj zawodnicy wygrali wszystkie swoje walki, nie tracąc żadnego punktu technicznego. Nieźle spisał się też Kacper Koczergo, który zajął V miejsce w swojej kategorii.

Źródło: UG/Krzysztof Kania