Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Radni powiatowi nie chcą radia

2017-03-20 18:09:14 (ost. akt: 2017-03-20 20:09:46)
Wojewoda Artur Chojecki był jednym z wielu gości Radia Barcja. Czy w przyszłości będzie mógł jeszcze kiedyś odwiedzić radiowe studio przy ul. Pocztowej 13?

Wojewoda Artur Chojecki był jednym z wielu gości Radia Barcja. Czy w przyszłości będzie mógł jeszcze kiedyś odwiedzić radiowe studio przy ul. Pocztowej 13?

Autor zdjęcia: www.RadioBarcja.fm

Radni powiatowi podjęli uchwałę, na mocy której zmienia się statut Powiatowego Domu Kultury "Czerwony Tulipan". Czy to oznacza koniec Radia Barcja?

Radni powiatowi o przyszłości radia mieli zdecydować w środę (15.03) podczas XLVII sesji Rady Powiatu. Wtedy jednak sesja została przerwana. W poniedziałek (20.03) odbył się jej dalszy ciąg i wszystko wskazuje na to, że radni opozycyjni dopięli swego. Podejmując stosowną uchwałę stosunkiem głosów 11:8 posługiwali się argumentami, że rozgłośnia nie jest bezstronna w tematach politycznych i atakuje opozycję.

Tym samym z dniem podjęcia uchwały sygnał radiowy został wyłączony i Radio Barcja już zniknęło z radioodbiorników. A przypomnijmy, że pojawiło się w nich... 11 marca. Zatem na fali 89,1 FM funkcjonowało nieco ponad tydzień. W tym czasie część mieszkańców zdążyła się już przyzwyczaić do lokalnej stacji. Radio cieszyło się uznaniem zwłaszcza wśród kierowców. Teraz powróciło tylko do internetu. Ale na jak długo? Nie wiadomo jeszcze.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages