Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Spotkali się z "niezwyczajnym" harcmistrzem

2017-03-20 11:50:46 (ost. akt: 2017-03-20 12:05:38)
Harcmistrz Dariusz Nawrocki zwyciężył w kategorii "Celem jest wychowanie" ogólnopolskiego plebiscytu "Niezwyczajni 2014".

Harcmistrz Dariusz Nawrocki zwyciężył w kategorii "Celem jest wychowanie" ogólnopolskiego plebiscytu "Niezwyczajni 2014".

Autor zdjęcia: as

Na zaproszenie dyrektor Olgi Wanago uczniów Szkoły Podstawowej w Kruszewcu odwiedzili komendant Szczepu „Watra” harcmistrz Dariusz Nawrocki oraz drużynowa Alicja Butkiewicz.

Goście przedstawili prezentację, która pokazała różne aspekty działalności szczepu – udział w obozach, wyjazdach, biwakach, zlotach, rajdach. Mówili także o misji i celach ZHP oraz o jego wpływie na wychowanie młodzieży i kształtowanie charakteru człowieka.
Zobacz także: Jego celem jest wychowanie Jego celem jest wychowanie Właśnie trwa prestiżowy plebiscyt na najbardziej niezwyczajnego instruktora ZHP. W pięciu kategoriach pozostało po pięciu kandydatów, a wśród...

Organizacja umożliwia nawiązywanie kontaktów międzyludzkich, propaguje wiedzę na temat przyrody i ekologii. Uczy odpowiedzialności, uczciwości, tolerancji i braterstwa.

Na terenie szkoły działa drużyna harcerska "Czarne Stopy”, licząca dziewięciu członków. Jej zastępową jest uczennica klasy szóstej Natalia Lewicka. W trakcie spotkania młode harcerki z Kruszewca pokazały zgromadzonym gry i zabawy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages