Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Jest co poczytać w "Gazecie"

2017-03-17 06:08:55 (ost. akt: 2017-03-17 06:25:25)

Autor zdjęcia: GwK

W tym tygodniu, jak zwykle zresztą, proponujemy sporo ciekawej lektury. Nie brakowało nam tematów: ogromny sukces Dawida Tonojana, trochę lokalnej polityki, trochę kultury, kryminałki - dla każdego coś się znajdzie. Zapraszamy do lektury.

Mieszkańcy powiatu zatrzymani przez CBŚP, czytaj: strona 5.
5 mieszkańców warmińsko-mazurskiego zatrzymali policjanci olsztyńskiego CBŚP. Wszyscy są podejrzewani o pranie pieniędzy pochodzących z nielegalnego handlu sterydami niewiadomego pochodzenia. Anaboliki były wysyłane do Ameryki Północnej, a pieniądze pochodzące z tego przestępstwa były legalizowane w Polsce. Jak informuje rzecznik CBŚP wśród zatrzymanych znajdowali się również mieszkańcy Kętrzyna.

Nie będzie połączenia szpitali, czytaj: strona 6.
Szpitale w Kętrzynie i w Reszlu nie zostaną połączone. Projekt uchwały przygotowany przez klub radnych PSL został wycofany z porządku obrad środowej sesji Rady Powiatu. Dzień wcześniej pomysłodawcy projektu spotkali się w Reszlu z mieszkańcami i przedstawicielami lokalnego samorządu.

Zasłużone zwycięstwo, choć rywale łatwo się nie poddali, czytaj: strona 13.
Sporą dawkę emocji przeżyli w sobotę wszyscy ci, którzy zdecydowali się odwiedzić reszelską halę. W ostatniej serii gier rozegrano dwa spotkania, które decydowały o kolejności drużyn na podium. Ostatecznie, najlepiej poradzili sobie zawodnicy Plebanii Team.

Karambol w Kętrzynie. Ucierpieli przyjezdni, czytaj: strona 16.
...A właściwie ucierpieć mogła ich sportowa duma, bo Dawid Tonojan nie dał większych szans rywalom podczas rozgrywanych w miniony weekend w Kętrzynie Mistrzostw Polski w karambolu (odmiana: 3-bandy).

Metrem na narty, czytaj: strona 13.
— Jest taka stolica, w której jak wsiądziemy do jednej z sześciu linii metra, to po wyjeździe na powierzchnię jedziemy wyżej i wyżej — opowiada Kazimierz Lewanowicz. Nasz czytelnik podzielił się z nami wrażeniami ze swojej wyprawy do Norwegii.

Zgarnęli złoto mistrzów z zaskoczenia, czytaj: strona 16.
Czwarta drużyna Szczycieńskiej Ligi Halowej, popularna Gwardia Jarka, zdemolowała II edycję Międzynarodowego Turnieju Mistrzów. Sukces przyjezdnych piłkarzy zaskakuje tym bardziej, że nie dysponowali oni "papierami mistrzowskimi", a 11 marca w Barcianach stawili się dość... przypadkowo.

Zapraszamy do lektury! Pamiętajcie o nas idąc po zakupy. W piątek od rana nasza gazeta będzie do kupienia. Można ją też kupić w wersji elektronicznej wysyłając sms-a. Wystarczy wejść na stronę >> KUP GAZETĘ >> gdzie "Gazeta w Kętrzynie" wraz z "Gazetą Olsztyńską" kosztuje tylko 1,23 zł.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages