Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Szukała go policja, a on w najlepsze... grał u kolegi

2017-02-21 11:15:09 (ost. akt: 2017-02-21 11:38:20)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Dzięki szybkiej i sprawnej akcji dzielnicowego poszukiwania zaginionego 8-letniego chłopca zakończyły się sukcesem. W wyniku intensywnych działań, dziecko całe i zdrowe trafiło pod opiekę zaniepokojonej matki.

W poniedziałek (20.02) kilka minut przed godziną 14.00 do Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie zgłosiła się zaniepokojona kobieta, która poinformowała, że jej 8-letni syn nie powrócił do domu po zakończonych zajęciach lekcyjnych. Jak poinformowała, jej syn w tym dniu zajęcia skończył o godzinie 11.30 i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Z chłopcem nie można było nawiązać żadnego kontaktu, ponieważ nie miał telefonu komórkowego. Kobieta dodała, że syn nie zna dokładnie rejonu miasta, gdyż od niedawna mieszkają w Kętrzynie. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Wszystkim patrolom przekazano informację dotyczącą wyglądu poszukiwanego 8-latka. Policjanci wnikliwie sprawdzali każdy sygnał mogący przyczynić się do odnalezienia zaginionego.

W poszukiwania włączył się także dzielnicowy rejonu, w którym mieszkają zgłaszająca oraz jej syn. Funkcjonariusz doskonale znając swój rejon szybko ustalił miejsce, gdzie może przebywać chłopiec. Jak się okazało, 8-latek przebywał w mieszkaniu swojego kolegi. Chłopiec przekazał dzielnicowemu, że tylko na chwilę miał zajść do znajomego z klasy, ale zaczęli grać w grę komputerową i czas szybko minął.

8-latek był bardzo wystraszony całą sytuacją i tym, że nie powiadomił mamy, gdzie jest. Na szczęście poszukiwania chłopca zakończyły się sukcesem. Cały i zdrowy został przekazany pod opiekę matki.

Źródło: KPP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages