Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Kolizja przy ul. Sikorskiego, sprawca stracił prawo jazdy

2017-02-15 13:39:54 (ost. akt: 2017-02-15 13:50:21)

Autor zdjęcia: archiwum KPP w Kętrzynie

Policjanci z kętrzyńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy 40-letniemu kierowcy BMW, który w rejonie ruchu okrężnego spowodował kolizję drogową. Wobec mężczyzny zostanie także skierowany do sądu wniosek o ukaranie.

We wtorek, 14 lutego około godziny 19.00 oficer dyżurny kętrzyńskiej policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w rejonie ronda im. Jana Pawła II w Kętrzynie. Z przekazanych informacji wynikało, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe BMW oraz Peugeot. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący BMW zjeżdżając na lewą stronę jezdni nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo ul. Sikorskiego pojazdowi marki Peugeot w wyniku czego doprowadził do zderzenia z tym pojazdem. Kierujący BMW 40-letni mężczyzna oświadczył, że on nie jest winny tego zdarzenia gdyż twierdził, że kierujący peugeotem jechał za szybko. Za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym wkrótce stanie przed sądem.

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, które wraz z wnioskiem o ukaranie zostanie przesłane do sądu.

Źródło: KPP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages