Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

W straży granicznej szkolą funkcjonariuszy

2017-02-06 15:51:35 (ost. akt: 2017-02-06 14:29:11)
Czterdziestu funkcjonariuszy Straży Granicznej przystąpiło do szkolenia.

Czterdziestu funkcjonariuszy Straży Granicznej przystąpiło do szkolenia.

Autor zdjęcia: Krzysztof Mazurowski

W Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie czterdziestu funkcjonariuszy w służbie stałej rozpoczęło szkolenie w zakresie szkoły chorążych.

Słuchaczy powitał komendant centrum płk SG Roman Łubiński, który omówił zakres szkolenia, jego główne założenia oraz przedstawił zastępcę komendanta, kadrę kierowniczą i opiekunów dydaktycznych grup szkoleniowych.

Każdy z funkcjonariuszy rozpoczynających szkolenie legitymuje się minimum kilkuletnim doświadczeniem w różnych pionach służbowych Straży Granicznej. Funkcjonariusze, którzy reprezentują Warmińsko-Mazurski, Podlaski, Nadbużański oraz Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej zakończą szkolenie 17 marca.

W tym roku w Centrum Szkolenia SG zaplanowanych zostało 5 edycji szkolenia. W roku ubiegłym w ramach szkolenia w zakresie szkoły chorążych przeszkolono łącznie 204 funkcjonariuszy.

Źródło: CSSG

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages