Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Młodzi sportowcy z wizytą w centrum szkolenia

2017-02-03 17:00:05 (ost. akt: 2017-02-03 19:08:37)

Autor zdjęcia: Katarzyna Kamińska/CSSG

Młodzi sportowcy z klubów wspieranych przez Kętrzyńskie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej „Set Kętrzyn” na zaproszenie komendanta Centrum Szkolenia SG płk. SG Romana Łubińskiego odwiedzili kętrzyński ośrodek szkolenia.

Wizyta rozpoczęła się prezentacją ekspozycji historycznej poświęconej historii, zarówno Straży Granicznej, jak i Centrum Szkolenia Straży Granicznej. Młodzież miała okazję obejrzeć umundurowanie, sprzęt oraz pamiątki i eksponaty znajdujące się w zbiorach Centrum. W dalszej części wizyty, goście odwiedzili pracownię Zakładu Granicznego, gdzie zapoznali się z funkcjonowaniem urządzeń do prześwietlania zawartości bagażu oraz pracownię kryminalistyczną wyposażoną w środki i sprzęt wykorzystywanym do ujawniania śladów kryminalistycznych.

Ostatnim punktem wizyty było spotkanie z wykładowcą na strzelnicy krytej, z prezentacją jednostek broni będących na wyposażeniu Straży Granicznej oraz krótkim treningiem strzeleckim na trenażerze RIKA. Na zakończenie wizyty młodzi siatkarze otrzymali z rąk komendanta płk. SG Romana Łubińskiego oraz zastępcy płk. SG Mirosława Doroszkiewicza drobne upominki.

chor. Katarzyna Kamińska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages