Czwartek, 20 września 2018. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Dzień Babci i Dziadka w Ośrodku dla Cudzoziemców

2017-01-22 09:56:22 (ost. akt: 2017-01-22 11:26:15)

Autor zdjęcia: archiwum WMOSG

Z okazji Dnia Babci i Dziadka w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców gościł zaprzyjaźniony chór Stowarzyszenia „Złota Jesień” z Kętrzyna.

Zaproszeni goście zaśpiewali pieśni w pięknej aranżacji i wysłuchali wierszy oraz piosenek przygotowanych przez podopiecznych ośrodka. Babcie oraz dziadkowie zmierzyli się w ciekawych konkurencjach, m. in.: przenoszenie drewnianego jajka na łyżce, „zgaduj-zgadula”, taniec na gazecie w parach. Zaproszeni seniorzy wspólnie z najmłodszymi cudzoziemcami wykonali portrety babć i dziadków. Następnie mali podopieczni obdarowali gości zrobionymi własnoręcznie upominkami.

Uroczystość zakończyła się wspólnym śpiewaniem i zabawą przy muzyce, cudzoziemcy nie kryli zadowolenia, a zaproszeni goście - babcie i dziadkowie ze wzruszeniem uczestniczyli w obchodach tego pięknego święta.

por. SG Mirosława AleksandrowiczCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages