Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

W Centrum Szkolenia uczą się walczyć z konfliktem

2017-01-10 09:40:31 (ost. akt: 2017-01-10 11:33:37)
Uczestnicy kursu doskonalącego "Trening rozwoju umiejętności społecznych"

Uczestnicy kursu doskonalącego "Trening rozwoju umiejętności społecznych"

Autor zdjęcia: archiwum CSSG

Od 9 stycznia w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie realizowana jest pierwsza tegoroczna edycja Treningu Rozwoju Umiejętności Społecznych – komunikacja w sytuacjach konfliktowych dla funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej. W skrócie TRUS-K.

Celem głównym kursu jest rozwój samoświadomości oraz poszerzenie palety zachowań podczas komunikacji interpersonalnej w sytuacjach konfliktowych, dotyczących funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej, które wpływają na jakość relacji międzyludzkich oraz poziom wykonywania zadań i obowiązków służbowych. Zrealizowane w trakcie treningu treści programowe umożliwią uczestnikom poznanie własnych zachowań oraz poprawne, werbalne reagowanie w sytuacjach konfliktowych.

W zajęciach uczestniczą funkcjonariusze i pracownicy z Podlaskiego, Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Centrum Szkolenia SG.

Źródło: CSSG

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages