Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Włamywacze wpadli (prawie) na gorącym uczynku

2016-12-27 13:21:50 (ost. akt: 2016-12-27 13:38:48)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: policja.pl zdjęcie ilustracyjne

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie włamania. Mężczyźni w wieku 30 i 37 lat wpadli chwilę po tym, jak z mieszkania wynieśli telewizor o wartości 1100 złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradziony łup i przekazali właścicielowi.

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia około godz. 16:50 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony przez anonimową osobę, że w Kętrzynie przy ul. Ogrodowej dwóch mężczyzn włamało się do mieszkania, z którego ukradli telewizor. Funkcjonariusze w trakcie dojazdu pod wskazany adres na jednej z ulic miasta zauważyli dwóch mężczyzn niosących duży telewizor. Mężczyźni odpowiadali rysopisowi podanemu przez osobę zgłaszającą.

Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca miasta oraz 30 letniego mieszkańca gminy Mrągowo. Jak się okazało mężczyźni wyłamali drzwi wejściowe do jednego z mieszkań przy ul. Ogrodowej, a następnie weszli do jego wnętrza, skąd ukradli telewizor o wartości 1100 złotych. Sprawcy zostali zatrzymali i trafili do policyjnego aresztu. Skradziony telewizor został odzyskany i trafił do właściciela. We wtorek (27.12) podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznali.
Teraz każdemu z nich grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP/EP
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages