Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Gimnazjaliści z Korsz pomagają bezdomnym zwierzętom

2016-12-23 17:05:41 (ost. akt: 2016-12-23 17:07:05)

Autor zdjęcia: Agnieszka Semeniuk-Waś

Dwanaścioro gimnazjalistów z Korsz brało udział w projekcie edukacyjnym pt. "Cztery Łapy". Miał on na celu, nie tylko polepszenie losu i warunków życia bezdomnych zwierząt, poprzez zbiórkę karmy, ale przede wszystkim, miał nieść ze sobą wartości edukacyjne.

Poprzez ten projekt chcieliśmy uświadomić uczniom, że zwierzę nie jest rzeczą i należy respektować jego prawa, potrzeby, a przede wszystkim uczucia, a posiadanie psa czy kota, oprócz przyjemności, niesie ze sobą wiele obowiązków. Służyła temu kampania informacyjna w formie plakatów i gazetek tematycznych w holu szkoły.

Zaangażowanie wszystkich uczniów przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy ogromną ilość karmy, którą przekazaliśmy na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Pudwągach oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Korszach. Po raz kolejny okazało się, że uczniowie naszej szkoły mają ogromne serca i są bardzo wrażliwi na los bezpańskich zwierząt. Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję - BARDZO DZIĘKUJEMY !!!
Uczestnicy projektu:
1. Julia Samsel
2. Nikola Sławińska
3. Paulina Zbiciak
4. Dawid Nowek
5. Aleksandra Obolewicz
6. Julita Kozłowska
7. Magdalena Madanecka
8. Agata Mleczek
9. Przemysław Fesnak
10. Marcin Tuzik
11. Julia Stadnyk
12. Katarzyna Nadolska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: kajwas7

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages