Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Bożonarodzeniowe jasełka w Kruszewcu

2016-12-22 22:32:27 (ost. akt: 2016-12-23 09:25:52)

Wieloletnią tradycją Szkoły Podstawowej w Kruszewcu jest organizowanie przedświątecznych spotkań oraz wystawianie bożonarodzeniowych misteriów. Tegoroczne jasełka ,,Jeden - Zero dla nieba" odbyły się w czwartek 22 grudnia.

Były one efektem wielotygodniowych przygotowań i żmudnej pracy uczniów klas drugich i realizatorów przedstawienia – Ireny Jarosik, Anny Pawluczuk oraz Mirosława Kopcia. Widowisko wprowadziło wychowanków, rodziców, nauczycieli oraz przybyłych gości w świąteczny nastrój i skłoniło do refleksji nad tak ważnym wydarzeniem, jakim było przyjście na świat Jezusa Chrystusa.

Dyrektor szkoły Olga Wanago podziękowała nauczycielom i uczniom za wspaniały występ a przybyłym gościom za udział w nim. Życzyła wszystkim radosnych, pogodnych świąt, ciepłej rodzinnej atmosfery i wspaniałych prezentów.

as

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages