Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Starosta przekazał kluczyki do nowego radiowozu

2016-12-20 09:00:25 (ost. akt: 2016-12-20 13:32:55)

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

Kętrzyńscy policjanci otrzymali nowy oznakowany radiowóz, który został zakupiony dzięki dofinansowaniu Starostwa Powiatowego w Kętrzynie oraz środkom z budżetu Komendy Głównej Policji. Starosta Ryszard Niedziółka kluczyki do nowego służbowego auta złożył na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. Radiowóz będzie służył funkcjonariuszom prewencji.

Na placu przed Komendą Powiatowa Policji w Kętrzynie odbyła się oficjalna prezentacja nowego radiowozu zakupionego dla kętrzyńskich funkcjonariuszy. Nowa Kia Ceed została zakupiona dzięki środkom przekazanym przez Starostwo Powiatowe w Kętrzynie oraz środki pochodzące z budżetu Komendy Głównej Policji.

W prezentacji pojazdu uczestniczyli starosta Ryszard Niedziółka, komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie mł. insp. Dariusz Ślęzak, a także ksiądz Stanisław Majewski, proboszcz Bazyliki Św. Jerzego w Kętrzynie. W uroczystości uczestniczyli również pracownicy cywilni oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

- Zakup nowego radiowozu był możliwy dzięki wsparciu i zaangażowaniu władz samorządu, które doskonale rozumieją nasze potrzeby. Inicjatywa ta świadczy o bardzo dobrej współpracy samorządów z policją, jak również o zaangażowaniu we wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu - podkreślił mł. insp. Dariusz Ślęzak.

Zakupiony samochód wspierać będzie codzienną służbę funkcjonariuszy podczas patrolowania terenu powiatu kętrzyńskiego.

Źródło: KPP
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages