środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Turniej mikołajkowy. Kopali o Puchar Starosty

2016-12-13 08:30:50 (ost. akt: 2016-12-13 08:34:29)

Autor zdjęcia: archiwum PCSTiR

Sześć drużyn przystąpiło do Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Kętrzyńskiego rocznik 2007 i młodsi. Turniej został rozegrany w nowo wyremontowanej hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kętrzynie.

Do zawodów przystąpili młodzi adepci piłki nożnej z Białegostoku, Suwałk, Olecka, Giżycka i Kętrzyna. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” po 15 minut. Od pierwszego gwizdka rywalizacja była bardzo zacięta, a młodzi piłkarze wkładali całe serca w grę. Choć wielu zawodników dopiero niedawno rozpoczęło przygodę w futbolem, to mecze stały na bardzo dobrym poziomie, przynosząc wiele satysfakcji licznie zebranym kibicom.

Ostatecznie zwycięzcami mikołajkowych zmagań zostali piłkarze „Czarnych” Olecko. Drugie miejsce przypadło gospodarzom z „Soccer” Kętrzyn, a trzecie drużynie MOSP I Białystok. Na kolejnych miejscach uplasowali się: „Gol” Giżycko, „Wigry” Suwałki i MOSP II Białystok. Królem strzelców został Tymon Ciechanowski, „Czarni” Olecko, zdobywca 5 bramek, a najlepszym bramkarzem okazał się Bartosz Jamrowski z „Soccera” Kętrzyn. Organizatorem turnieju był „Soccer” Kętrzyn oraz Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kętrzynie.

Źródło: PCSTiR
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages