środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Kolejnych dwóch amatorów jazdy po pijanemu wpadło w ręce policji

2016-12-07 12:21:17 (ost. akt: 2016-12-07 12:34:02)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum Redakcji

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Do pierwszego zatrzymania doszło na terenie gminy Kętrzyn. Kierowca volvo miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Drugi zatrzymany miał 1 promil alkoholu w organizmie. O losie obu zadecyduje sąd.

We wtorek, 6 grudnia około godz. 14.00 dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie w Starej Różance, gm. Kętrzyn, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volvo. Podczas kontroli okazało się, że kierujący pojazdem 50-latek jest kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Jak się również okazało kierujący pojazdem nie miał prawo jazdy gdyż niespełna 2 miesiące wcześniej stracił je również za to samo przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Do kolejnego zdarzenia doszło z wtorku na środę przy ul. Mazurskiej w Kętrzynie. Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli pojazd marki Honda Civic, którym kierował 23-letni mieszkaniec gminy Kętrzyn. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Wynik badania wykazał, że 23-latek miał 1 promil alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Kętrzyn stracił prawo jazdy, natomiast jego pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

W obu powyższych przypadkach mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages