środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Puchar Starosty jedzie do Korsz

2016-11-29 09:09:49 (ost. akt: 2016-11-29 09:16:24)

Autor zdjęcia: archiwum PCSTiR

Drużyna siatkarska z gminy Korsze zajęła pierwsze miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Starosty Kętrzyńskiego. Impreza rozegrana została w dniu 25 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie.

W zmaganiach uczestniczyły cztery drużyny pracowników oświaty reprezentujące Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie, Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej z Kętrzyna, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W.Kętrzyńskiego oraz pracownicy oświaty z gminy Korsze.

Grając w systemie „każdy z każdym” pedagodzy z Korsz nie dali szans rywalom, prezentując przy tym wysokie umiejętności siatkarskie. Druga lokata przypadła dla ZSO z Kętrzyna, trzecia dla ZSCKR w Karolewie, a czwarta dla zawodników ZS z Kętrzyna.

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a także wyróżniono zawodników z każdej drużyny, w tym przypadku były to same panie. W zespole ZSO Kętrzyn statuetkę najlepszego zawodnika otrzymała Aneta Wypyszczak, w ZS Kętrzyn Izabela Romanowska, w ZSCKR Karolewo Katarzyna Rejent, a w zespole z Korsz Agnieszka Krauze.

Organizatorem rywalizacji siatkarskiej było Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kętrzynie oraz ZNP Zarząd Oddziału w Karolewie.

Źródło: PCSTiR
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages