Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Dzień Edukacji w Szkole Podstawowej w Kruszewcu

2016-10-17 16:09:31 (ost. akt: 2016-10-17 16:19:44)

W Szkole Podstawowej w Kruszewcu uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. W spotakaniu wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

W swoim przemówieniu dyrektor szkoły Olga Wanago życzyła gronu pedagogicznemu oraz pracownikom obsługi satysfakcji i determinacji a uczniom dobrych wyników w nauce. W imieniu wójta Gminy Kętrzyn Pawła Bobrowskiego głos zabrała inspektor oświaty Anna Abramowicz, która również życzyła pedagogom sukcesów i wytrwałości w pracy. Natomiast za trud i wysiłek włożony w kształcenie i wychowanie uczniów podziękowała przedstawicielka Rady Rodziców Sylwia Drózd-Strzelczyk.

W dalszej części ceremonii odbył się program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy szóstej, którzy w formie satyry przedstawili ,,szkolną rzeczywistość”. Pełne humoru przedstawienie zrealizowały Anna Pawluczuk i Ewa Dziemiela.

Na zakończenie dyrektor szkoły wręczyła nauczycielom dyplomy i nagrody za wysoki poziom nauczania, przygotowanie uczniów do licznych konkursów oraz organizowanie imprez.

Andrzej Sydor

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages