Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Kolejny piątek jesteśmy blisko naszych Czytelników

2016-10-13 21:26:31 (ost. akt: 2016-10-14 11:45:08)

Autor zdjęcia: GwK

Jesień już na dobre zagościła za oknami, dnie coraz krótsze - warto sięgnąć po kolejną Gazetę w Kętrzynie. Tym razem informujemy Was o barbarzyńskim "czynie" póki co nieznanego sprawcy, który w nietypowy sposób szkodzi bezbronnym psiakom.

W minioną niedzielę po południu na jednym z portali społecznościowych pojawiła się informacja, która wstrząsnęła internautami. W Kętrzynie na jednej z ulic nieznany sprawca porozrzucał kości z mięsem nadziane... gwoździami! Sprawca tego barbarzyńskiego czynu jest już poszukiwany przez policję, bowiem do akcji wkroczyło Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, które zgłosiło możliwość popełnienia przestępstwa.

Trudniej dźwigać wielkie ciężary, czy 50-tkę na karku?
Jarosław Rutkowski zaprezentował się ze świetnej strony podczas ostatnich Mistrzostw Świata MASTERS w podnoszeniu ciężarów, które ściągnęły do niemieckiego Heinsheim całą obecną czołówkę sportów siłowych. 50-letni zawodnik z niewielkiego Srokowa - w rozmowie z Kamilem Kierzkowskim - odsłania kulisy zmagań turniejowych oraz udowadnia, że sukces w tej dyscyplinie, wbrew stereotypom i licznym aferom, można osiągnąć bez wspierania się nielegalnymi "wspomagaczami".

Szpital czeka mozolny proces uzdrawiania
Dość szumnie zapowiadany plan naprawczy Szpitala Powiatowego w Kętrzynie doczekał się w końcu prezentacji. W sali kominkowej Starostwa Powiatowego przedstawił go Andrzej Krupa, który przez ponad cztery godziny próbował przekonać zebranych nad wprowadzeniem zmian wiodących ku polepszeniu sytuacji kętrzyńskiej placówki.

W Radomiu wiedzą, że Kętrzyn ma dużo do zaoferowania
Szymon Wydra to taki rockowiec z miękkim sercem. Jego zaangażowanie w pomaganie innym było i jest powszechnie znane. On sam nie stroni jednak od nastroszonych włosów, skórzanej kurtki i rockowego brzmienia. Od blisko ćwierćwiecza występuje z zespołem Carpe Diem, z którym nagrał pięć płyt i zagrał mnóstwo koncertów. Wkrótce jeden z nich odbędzie się w Kętrzynie. Postanowiliśmy wyjść trochę przed szereg i już teraz porozmawiać o aktualnej działalności zespołu, przeszłości, a przede wszystkim o zbliżającej się wizycie kwintetu z Radomia.

Wspomnienie o Edmundzie Bronowskim
Zmarłego niedawno Edmunda Bronowskiego wspominamy razem z p. Marią Rutkowską-Kupran:. "pana Bronowskiego poznałam w latach sześćdziesiątych. Pracowałam w LO jako nauczycielka,a p.Bronowski należał do Komitetu Rodzicielskiego. Był wspaniałym organizatorem imprez szkolnych dla młodzieży i dla nauczycieli. Życzliwy, kulturalny, wesoły. Z Kętrzynem związał swoje powojenne życie.Urodzony w 1924 roku. Dzieciństwo i młodość wczesną spędził na Wołyniu"...

Zapraszamy do lektury! Pamiętajcie o nas idąc do kiosku lub sklepu. W piątek od rana nasza gazeta będzie do kupienia. Można ją też kupić w wersji elektronicznej wysyłając sms-a. Wystarczy wejść na stronę >> KUP GAZETĘ >> gdzie "Gazeta w Kętrzynie" wraz z "Gazetą Olsztyńską" kosztuje tylko 1,23 zł.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages