Granica poległa z odwiecznym rywalem

2016-09-17 20:00:57(ost. akt: 2016-09-17 20:42:38)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Piłkarze Granicy nie sprostali odwiecznemu rywalowi "zza miedzy". W sobotnim (17.09) starciu z Mrągowią kętrzynianie przegrali 1:2.
Do przerwy podopieczni trenera Millera przegrywali 0:2, a do naszej bramki trafiali Paweł Aleksandrowicz (wychowanek Granicy) i Krystian Oleszko. Mrągowianie wyniku już jednak nie podwyższyli, za to Granica zdobyła gola kontaktowego. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Damian Roksela. Do ostatniego gwizdka nic się nie zmieniło i to mrągowianie wywieźli z Kętrzyna 3 punkty.

W tym sezonie MKS chyba za często zawodził swoich kibiców, którzy mieli obawy o wynik z Unią Susz. Na szczęście tym razem korszanie nie zawiedli i po bramkach Jurańca i Kozłowskiego schodzili na przerwę w komfortowej sytuacji. Rywale co prawda zdobyli honorowego gola, ale trafienie przyszło w samej końcówce i 3 "oczka" pozostały w Korszach.

W niedzielę (18.09) trzeci nasz reprezentant w IV lidze - Orlęta Reszel - rozgrywa u siebie mecz z Omulewem Wielbark. Swoje spotkanie w okręgówce, także w niedzielę rozgrywa Wilczek Wilkowo.