Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Czytelniczka z Kętrzyna dostała "stówkę" od Gazety

2016-07-21 11:18:37 (ost. akt: 2016-07-21 11:37:41)
Aneta Baran, nasza czytelniczka z Kętrzyna otrzymała 100 zł od Gazety Olsztyńskiej w konkursie "Rozdajemy stówki".

Aneta Baran, nasza czytelniczka z Kętrzyna otrzymała 100 zł od Gazety Olsztyńskiej w konkursie "Rozdajemy stówki".

Autor zdjęcia: Dorota Wróblewicz

Gazeta Olsztyńska codziennie dostarcza mieszkańcom regionu świeżą porcję informacji i rozrywki. Ale nie tylko dlatego warto ją czytać.

Trwa akcja "Rozdajemy stówki", która gościła już w Olsztynie, Gietrzwałdzie, Ełku, Mrągowie oraz Olecku. W środę (20.07) zapukaliśmy do drzwi mieszkańców Kętrzyna, by wręczyć stuzłotowy banknot. Na rozmowę z nami zgodziła się Aneta Baran, która regularnie czyta Gazetę Olsztyńską i dodatek do niej, Gazetę w Kętrzynie.

- W każdy piątek kupuję gazetę - mówi nasza czytelniczka. - Lubię być na bieżąco z lokalnymi informacjami. Pani Aneta lubi rozwiązywać gazetowe krzyżówki i sprawdzać horoskop. Na co dzień zajmuje się pielęgnacją kwiatów w swoim przydomowym ogrodzie. Zapytaliśmy na co przeznaczy stówkę. - Na pewno zaproszę moich najbliższych na dobre lody, a także dokupię kolejne kwiaty do ogrodu - mówi. I dodaje z uśmiechem: - Taki niespodziewany zastrzyk gotówki chętnie przeznaczymy na coś, co sprawi nam przyjemność. Cieszę się, że trafiło na mnie.

Co zrobić, by otrzymać pieniądze? To proste: trzeba mieć aktualny numer naszej Gazety, gdy zapukamy do drzwi. I jeszcze jedno: trzeba zgodzić się z nami porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie. Za wywiady nie płacimy, nawet tym najciekawszym rozmówcom, ale na poczet tej akcji czynimy wyjątek.
Warto zainwestować w Gazetę Olsztyńską, bo być może jutro zapukamy do Państwa drzwi.

DeWu

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages