środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Szukamy fryzjerów i kosmetyczek na medal

2016-06-23 16:49:33 (ost. akt: 2016-06-23 14:56:16)

Autor zdjęcia: archiwum

Plebiscyt na Złotą Maseczkę i Złote Nożyce, zorganizowany przez Gazetę Olsztyńską, Dziennik Elbląski i lokalne tygodniki, w tym oczywiście Gazetę w Kętrzynie, dobiega powoli do końca.

Razem z naszymi Czytelnikami wybieramy najlepsze i najpopularniejsze salony kosmetyczne i fryzjerskie. Głosowanie trwa jeszcze tylko przez tydzień.

— Na lato nasze klientki życzą sobie chyba wszystkie odcienie blondu — śmieje się Monika Geletz z salonu Fryzjerskiego Green w Kętrzynie. Pani Monika jednak zauważa, że w zasadzie dostosowuje się do potrzeb i życzenia klienta. — Można powiedzieć, że wszystko jest modne, to zależy od indywidualnych potrzeb — mówi fryzjerka z salonu Green. I dodaje: — Jeśli ktoś chce się ufarbować na czarno, to ja się dostosowuję. Jak twierdzi pani Monika ruch w salonie fryzjerskim jest zawsze. — Cały rok mamy co robić — śmieje się nasza rozmówczyni.

Jak usłyszeliśmy w jednym z salonów kosmetycznych, lato to czas na ultradźwięki i peeling migdałowy. Głównie po to, by jak najbardziej ujędrnić, odżywić i oczyścić skórę. — W okresie letnim niezwykle ważna jest codzienna pielęgnacja twarzy. Należy pamiętać o codziennym dokładnym demakijażu, jak również o peelingu enzymatycznym raz w tygodniu. Na co dzień zabezpieczamy skórę twarzy kremem z wysokim filtrem. Szczególnie panie, które mają skłonność do naczynek i przebarwień — mówi Małgorzata Nicińska z Fabryki Urody. Szefowa tego salonu poleca ultradźwięki, ale i zabiegi na ciało i depilację. Jej salon posiada w ofercie także kilka zabiegów do walki z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. — Stałe klientki bardzo sobie je chwalą — mówi pani Małgosia.

Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury. Można je wysyłać mailem na adres: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Laureatów zaprezentujemy 7-8 lipca na łamach Gazety Olsztyńskiej, Dziennika Elbląskiego i tygodników lokalnych oraz na stronach internetowych.

Głosowaniem polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany lokalowi z listy danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto.

Głosy na najlepszy salon fryzjerski lub gabinet kosmetyczny można oddawać do 30 czerwca br. do godz. 23.59.

Szansę na „Złotą Maseczkę” mają:
1. „Dotyk Piękna”, Kętrzyn — SMS o treści gk.zm.1 na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
2. „Fabryka Urody”, Kętrzyn — SMS o treści gk.zm.2 na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
3. „Yasumi Epil”, Kętrzyn — SMS o treści gk.zm.3 na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
4. Salon Urody „Sandy”, Reszel — SMS o treści gk.zm.4 na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
5. Gabinet kosmetyczny „WellaDesign”, Kętrzyn — SMS o treści gk.zm.5 na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

O „Złote Nożyce” walczą:
1. Salon fryzjerski „WellaDesign”, Kętrzyn — SMS o treści gk.zn.1 na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
2. Salon fryzjerski „Strefa Fryzur”, Kętrzyn — SMS o treści gk.zn.2 na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
3. Salon fryzjerski „Marta”, Kętrzyn — SMS o treści gk.zn.3 na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
4. Salon fryzjerski „Green”, Kętrzyn, ul. Mielczarskiego 1A/18 — SMS o treści gk.zn.4 na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages