Stempelki ponownie najlepsze o Puchar Komendanta

2016-06-19 21:31:16(ost. akt: 2016-06-19 21:39:46)

Autor zdjęcia: KWP

II Wojewódzki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie już za nami. Zgodnie z zapowiedziami zawodniczek, pojedynki były pełne sportowych emocji. W turnieju udział wzięły reprezentantki W-MOSG.
O Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie rywalizowały ze sobą żeńskie drużyny służb mundurowych. Nie najlepsza pogoda przeniosła zawody z boisk przy plaży do obiektu sportowego Ośrodka Sportu – Rekreacji w Olsztynie przy ul. Olimpijskiej.

Od samego początku czuć było sportową atmosferę. Kibice mogli zobaczyć pełne poświęcenia akcje, mocne serwisy, wysokie odbicia, skuteczne bloki i silne ściny. Walka o każdy punkt nie przeszkadzała zawodniczkom świetnie się bawić, czy biegać po boisku tanecznym krokiem.

Ostatecznie do meczów o czołowe miejsca w turnieju stanęły siatkarskie pary – o 3 i 4 z KPP Iława z drużyną mieszaną Komendy Miejskiej w Olsztynie i Oddziału Prewencji Policji, 1 i 2 miejsce drużyna Urzędu Celnego ze Stempelkami z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie.

Po zaciętej walce na 4. miejscu uplasowała się drużyna KMP/OPP. Trzecie miejsce zajęły zawodniczki z KPP Iława. Na miejscu drugim po zaciętej walce finałowej znalazły się zawodniczki z Urzędu Celnego. Reprezentantki Straży Granicznej obroniły tytuł najlepszej drużyny turnieju i zajęły miejsce pierwsze a jedna z zawodniczek Stempelków, Sylwia Skowrońska otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki turnieju.