Niezłe loty Orłów z Karolewa

2016-05-16 13:37:23(ost. akt: 2016-05-16 15:49:50)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

W Lidzbarku Warmińskim odbył się finał XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym.
W zawodach wzięło udział 160 zawodników z ponad 50 klubów z całej Polski. Gminny Ludowy Klub Sportowy Orzeł Karolewo reprezentowało dwóch zawodników, Kasjan Czybaszek w kat 63kg i Sebastian Niemiec w kat 85kg.

— Po pierwszej rundzie walk byliśmy w dobrych nastrojach, obydwaj nasi zawodnicy pewnie wygrali swoje walki. Jednak w drugiej rundzie Sebastianowi odnowiła się kontuzja barku i musiał zostać wycofany przez trenera — informuje Krzysztof Kania.

W walce pozostawał jeszcze Kasjan Czybaszek, który po dwoch wygranych walkach i jednej przegranej, wywalczył sobie prawo walki o brązowy medal. Tam jednak przegrał i ostatecznie zajął V miejsce. Jest to niewątpliwie duży sukces zawodnika, który w swojej kategorii wagowej startował jako najmłodszy.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.