Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Szukamy Małego Księcia i Małej Księżniczki 2016.

2016-04-20 13:42:31 (ost. akt: 2016-04-20 13:45:34)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2016 to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. Dzieci już po raz jedenasty mają okazję powalczyć o te tytuły i nagrody. Zgłaszajcie swoje pociechy!

Nasz plebiscyt na Małą Księżniczkę oraz Małego Księcia powiatu kętrzyńskiego rozkręca się! Pierwsze zgłoszenia zaczęły napływać pod koniec ubiegłego tygodnia. Dzisiaj możemy już powiedzieć: mamy w czym wybierać!

Nasz Mały Książę...
A jak zgłosić dziecko do plebiscytu? To proste — należy wysłać na nasz adres mailowy prawidłowe zgłoszenie, które powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, w którym mieszka, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna i numer telefonu do kontaktu.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
• imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, w którym mieszka,
• zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
• akceptację postanowień regulaminu,
• imię i nazwisko rodzica/opiekuna i numer telefonu do kontaktu.

Nasz plebiscyt odbywa się jednocześnie we wszystkich powiatach naszego województwa. W każdym z nich wybieramy Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2016. Ale to nie wszystko — przyznane zostaną także tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Tak, że jest o co walczyć. Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów o treści GK.MKA.X (dziewczynki) i GK.MKE.X (chłopcy) na numer 71051. Litera X oznacza numer dziecka. Koszt jednego sms-a to 1,23 z VAT.

Kto wygra? Okaże się to po 24 maja, tymczasem czekamy na jak najwięcej zgłoszeń maluchów (do lat 10) z powiatu kętrzyńskiego Należy je wysyłać na adres ketrzyn@gazetaolsztynska.pl

Więcej o konkursie: kliknij tutaj

Regulamin: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages