środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Konkurs plastyczny „Nie daj szansy AIDS” rozstrzygnięty!

2016-01-25 08:35:38 (ost. akt: 2016-01-25 09:01:58)
Laureatki konkursu.

Laureatki konkursu.

Autor zdjęcia: archiwum Starostwa

W styczniu odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym pod hasłem „Nie daj szansy AIDS” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i Starostwo Powiatowe w Kętrzynie.

Rywalizacja odbywała się na szczeblu powiatowym wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, co ma mieć bezpośrednie odzwierciedlenie w ograniczeniu liczby osób zakażonych wirusem HIV. Konkurs miał kształtować zachowania sprzyjające uniknięciu zakażenia wirusem HIV i STD oraz postawy akceptacji wobec osób żyjących z HIV i chorych na AIDS.

Komisja konkursowa spośród siedemnastu prac-plakatów wyłoniła zwycięzców oraz przyznała wyróżnienia. I miejsce zajęła Nikola Białkowska z Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Kętrzynie, II miejsce – Urszula Pieniak – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kętrzynie, III miejsce – Małgorzata Prusaczyk również z Powiatowego Centrum Edukacyjnego.

Wyróżnienia otrzymały dwie uczennice z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie – Dominika Kwiatkowska i Aleksandra Syrzysko. Nagrody w imieniu organizatorów wręczyła Mirosława Tabaka – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kętrzynie.
Źródło: SP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages