Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Kętrzyński Wieczór Kabaretowy 2015

2015-08-17 18:10:35 (ost. akt: 2015-08-17 14:22:19)

Autor zdjęcia: Beata Szuksztul

Śmiej i baw się w Kętrzynie na Kętrzyńskim Wieczorze Kabaretowym!!!

Serdecznie zapraszamy na kolejny „KĘTRZYŃSKI WIECZÓR KABARETOWY”, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych w kętrzyńskim amfiteatrze. Śmiech i dobrą zabawę zagwarantują Państwu programy dynamiczne, pełne improwizacji, a przede wszystkim śmieszne i z treścią.

W tym roku Państwa i naszymi gośćmi będą kabarety: „Pod Wyrwigroszem”, „Świerszczychrząszcz ” oraz „Słuchajcie.

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz - satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variaté” znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru.
Oficjalna strona kabaretu znajduje się TUTAJ.

Kabaret Zachodni (dawniej Słuchajcie) w woli wyjaśnienia, sprostowanie artystów na temat zmiany nazwy kabaretu:
"W maju b.r. Kabaret Słuchajcie zmienił nazwę na Kabaret Zachodni. Dlaczego? Dlatego, że powiększył nam się skład w ciągu ostatnich kilku lat. Postanowiliśmy zmienić nazwę, zrobiliśmy konkurs na facebook-u i wygrała nazwa Zachodni.Dlaczego nie np. Kętrzyn? Bo nie było takich propozycji. Czas zatem na nową nazwę dla kabaretu"!
Kabaret Zachodni powstał prawie wczoraj. To czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku. Dwudziestym – dla jasności. Mężczyźni tworzyli wtedy jako kabaret Słuchajcie, a babeczka współtworzyła formację “Babeczki z rodzynkiem”, ale to dawne dzieje – przedwczorajsze. Teraz w nowym, pełnym (obu płci) składzie ruszają w Polskę z nowa energia i nową nazwą. Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych Program kabaretu Zachodniego składa się ze skeczy i piosenek. Charakteryzuje go kreowanie zaskakujących sytuacji : podryw na wózek z dzieckiem czy też niespodziewana wizyta Zygmunta Hajzera. Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie wam w głowy. Nowa energia, nowy skład – nowa jakość!

Kabaret Świerszczychrząszcz prezentuje oryginalną formę sceniczną, łącząc starannie zaplanowany ruch z jeszcze bardziej starannym dźwiękiem. Ich poczucie humoru, niespodziewane zwroty akcji i gagi na pograniczu abstrakcji spotykają się zawsze ze spontanicznym przyjęciem. Z racji tego, że treść przekazują głównie za pomocą ruchu i elementów dźwiękowych, mogą z powodzeniem występować za granicą, jedyny problem stanowi nazwa, jednak i na nią znalazł się sposób. Kabaret Świerszczychrząszcz za granicami naszego kraju, w miejscach gdzie wymówienie słowa "Świerszczychrząszcz" może prowadzić do zwichnięcia krtani, występuje jako "The Worms". Tak zapamiętali ich widzowie Festiwalu Komedii w Grecji, Międzynarodowego Festiwalu Komedii w Waszyngtonie i Festiwalu Środkowoeuropejska Karuzela Teatralna w Wiedniu. A jak zapamięta ich Kętrzyn?
Oficjalna strona kabaretu znajduje się TUTAJ.

Kętrzyński Wieczór Kabaretowy: 23 sierpnia, godz. 18.00
Kętrzyn, amfiteatr. Bilety do nabycia w kasie kina Gwiazda


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: abc

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages