Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

II Powiatowy Konkurs Ortograficzny o "Złote pióro Starosty"

2015-03-27 09:13:23 (ost. akt: 2015-03-27 09:17:12)

Autor zdjęcia: Mariola Komosińska

Już drugi raz w ZS im.M.Curie Skłodowskiej w Kętrzynie zorganizowano Powiatowy Konkurs Ortograficzny o "Złote pióro Starosty".

W pogoni za weną … Tak brzmiał tytuł dyktanda, z którym w tym roku musieli się zmierzyć uczestnicy II Powiatowego Konkursu Ortograficznego o „Złote pióro Starosty” zorganizowanego 25 marca 2015 roku w Zespole Szkół im. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie pod patronatem honorowym Starosty Kętrzyńskiego. W konkursie wzięli udział przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych powiatu kętrzyńskiego: Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie, Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Kętrzynie, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Franciszka Kamińskiego w Karolewie, Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu oraz Zespołu Szkół im Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie. Mistrzem ortografii została Wiktoria Beyer, uczennica ZS im. M. Curie Skłodowskiej. Miejsce II i III przypadło reprezentantkom ZSO im W. Kętrzyńskiego: Julii Łepkowskiej i Oldze Łuniewskiej. Zwycięzcy zostali nagrodzeni w obecności Starosty Kętrzyńskiego p. Ryszarda Henryka Niedziółki oraz dyrekcji ZS p. Ireny Hadziewicz i p. Barbary Milewicz eleganckimi piórami, a wszyscy uczestnicy otrzymali ponadto pamiątkowe dyplomy oraz albumy. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Kętrzynie. Organizatorami konkursu były polonistki z ZS im. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie, p. Anna Wachnik i p. Dominika Skrzypczyńska.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MarKom

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages