20 medali w rękach zapaśników Orła Karolewo

2015-02-17 10:09:01(ost. akt: 2015-02-17 10:24:32)
Zapaśnicy GLKS Orzeł Karolewo zdobyli aż 20 medali podczas zawodów w Szczuczynie

Autor zdjęcia: Archiwum GLKS Orzeł Karolewo

Zapaśnicy Gminnego Ludowego Klubu Sportowego ORZEŁ Karolewo wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w zapasach w stylu wolnym, które w sobotę 14 lutego odbyły się w Szczuczynie. Zawody rozegrane zostały w kategoriach juniorów, młodzików, młodziczek oraz mini zapasy dziewcząt i chłopców.
Ponad 150 zawodników z 13 klubów wzięło udział w tych zawodach. Organizatorzy zaprosili nie tylko kluby z Podlasia, ale także z Warmii i Mazur. Nasi zawodnicy we wszystkich kategoriach zdobyli w sumie 20 medali a w kategorii młodzików wywalczyliśmy bardzo dobre III miejsce drużynowo.

13. T.P.D. Białystok
Trenerzy Łukasz Szmyd i Krzysztof Kania chcieliby podziękować wójtowi Pawłowi Bobrowskiemu za pomoc w organizacji i umożliwienie wyjazdu na zawody. Był to wyjazd obfitujący w duże doświadczenie sportowe oraz sprawdzenie poziomu wyszkolenia naszych zawodników na poziomie zapasów z województwa podlaskiego. Godny uwagi jest fakt, że większość zawodników trenuje tylko kilka miesięcy.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska