Czwartek, 18 stycznia 2018. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

20 medali w rękach zapaśników Orła Karolewo

2015-02-17 10:09:01 (ost. akt: 2015-02-17 10:24:32)
Zapaśnicy GLKS Orzeł Karolewo zdobyli aż 20 medali podczas zawodów w Szczuczynie

Autor zdjęcia: Archiwum GLKS Orzeł Karolewo

Zapaśnicy Gminnego Ludowego Klubu Sportowego ORZEŁ Karolewo wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w zapasach w stylu wolnym, które w sobotę 14 lutego odbyły się w Szczuczynie. Zawody rozegrane zostały w kategoriach juniorów, młodzików, młodziczek oraz mini zapasy dziewcząt i chłopców.

Ponad 150 zawodników z 13 klubów wzięło udział w tych zawodach. Organizatorzy zaprosili nie tylko kluby z Podlasia, ale także z Warmii i Mazur. Nasi zawodnicy we wszystkich kategoriach zdobyli w sumie 20 medali a w kategorii młodzików wywalczyliśmy bardzo dobre III miejsce drużynowo.

13. T.P.D. Białystok
Trenerzy Łukasz Szmyd i Krzysztof Kania chcieliby podziękować wójtowi Pawłowi Bobrowskiemu za pomoc w organizacji i umożliwienie wyjazdu na zawody. Był to wyjazd obfitujący w duże doświadczenie sportowe oraz sprawdzenie poziomu wyszkolenia naszych zawodników na poziomie zapasów z województwa podlaskiego. Godny uwagi jest fakt, że większość zawodników trenuje tylko kilka miesięcy.