Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Jego celem jest wychowanie

2015-02-15 14:43:13 (ost. akt: 2015-02-15 15:08:31)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Właśnie trwa prestiżowy plebiscyt na najbardziej niezwyczajnego instruktora ZHP. W pięciu kategoriach pozostało po pięciu kandydatów, a wśród nich kętrzyniak, harcmistrz Dariusz Nawrocki. Rzecz jasna zapraszamy do oddawania głosów na naszego druha. Plebiscyt trwa do 22 lutego.

Hm Dariusz Nawrocki jest komendantem Szczepu Watra w Hufcu Kętrzyn. Człowiek niezwykły, z ogromną siłą pozytywnego oddziaływania na dzieci i młodzież. Jest organizatorem wszystkich działań szczepu, ale też świetnym wychowawcą. To on ukształtował świetną kadrę, nadzoruje kursy i szkolenia, a także pomaga w gromadzie zuchowej i uczestniczy w nocowaniach.

Druh Darek wprowadził w Watrze motywujący system punktacji – nagradza za osiągnięcia w nauce, patriotyczną postawę, dobre pomysły, zdjęcia, filmy, kronikę, wolontariat, współpracę z Caritas czy domem dziecka, a zwykłym leniuchom odejmuje punkty, co okazało się strzałem w dziesiątkę, bo teraz harcerze walczą o punkty jak lew.

To nie wszystkie zasługi Dariusza Nawrockiego. Pomaga on również rodzicom i razem z nimi boryka się z dojrzewającą młodzieżą. Jak mówią ludzie z jego otoczenia współpraca z nim daje natychmiastowy efekt wychowawczy. Dzieci wracają do pionu i dostają dodatkowe zadania.

Od ponad dwudziestu lat w harcerstwie, teraz hm Dariusz Nawrocki ma szansę stać się niezwyczajnym instruktorem ZHP. Tak właściwie przecież już nim jest...

Masz konto na facebooku?: Oddaj swój głos na druha Darka - wystarczy kliknąć tutaj!


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ElaJ #1666675 | 37.248.*.* 15 lut 2015 16:07

    Ja już zagłosowałam!!! Warto!!! Na każdy głos czekamy :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages