Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Wpadł z amfetaminą na Placu Słowiańskim

2015-01-18 10:41:06 (ost. akt: 2015-02-09 08:27:35)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulaatwowski

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mieszkańcowi Kętrzyna. Kryminalni podczas kontroli ul. Plac Słowiański zwrócili uwagę na dziwne zachowanie młodego mężczyzny, który na ich widok próbował schować się za pobliskie budynki.

Kętrzyńscy policjanci podczas kontroli ul. Plac Słowiański zwrócili uwagę na dziwne zachowanie młodego mężczyzny, który na ich widok przyśpieszył i próbował schować się za pobliskie budynki. Wzbudziło to zainteresowanie funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić powód takiego zachowania. Dlatego też wylegitymowali mężczyznę. Podczas kontroli, 22-letni Michał S. odrzucił woreczek foliowy z zawartością zawiniątka z folii aluminiowej. Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina.

Mieszkaniec Kętrzyna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych wbrew przepisom Ustawy o narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages