Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Jeden pijany spał na ulicy, drugi na ławce

2014-12-31 20:15:01 (ost. akt: 2014-12-31 20:18:28)

Utrzymujące się od kilku dni ujemne wartości temperatury powietrza są szczególnie niebezpieczne dla samotnie mieszkających osób starszych, niezaradnych życiowo oraz tych, którzy w wyniku nadmiernego spożycia alkoholu nie dają rady wrócić o własnych siłach do domu.

Około godz. 04.45 przypadkowy przechodzień powiadomił policjantów o mężczyźnie leżącym na chodniku na ulicy Daszyńskiego w Kętrzynie. Okazało się, że mężczyzna jest pijany i wyziębiony. Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która przewiozła go do szpitala. Kolejna interwencja miała miejsce o godz. 11.10 w jednym z parków na terenie Kętrzyn. Strażnicy Miejscy zauważyli leżącego na ławce pijanego mężczyznę. Po ustaleniu adresu funkcjonariusze odwieźli go do domu.

Apelujemy - NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI!!! W przypadku zauważenia sytuacji z udziałem osób bezdomnych, niezaradnych, bądź zauważymy człowieka leżącego na chodniku czy śpiącego na ławce nie pozostawajmy obojętni na los takiej osoby; zgłośmy taki fakt pod nr tel. Policji 997 lub 112, bądź pogotowia ratunkowego pod nr tel. 999. Wasz jeden telefon może uratować ludzkie życie.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. kangurrr #1624366 | 31.61.*.* 4 sty 2015 00:54

  Alkoholicy i cpuni to ludzie chorzy i trzeba ich leczyc. Detox i rehabilitacja potrzebna. Nastepnie przywrocenie czlowieka do zdrowego spoleczenstwa.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. MK #1624221 | 164.127.*.* 3 sty 2015 21:20

  Alkoholicy i narkomani to ludzie chorzy, potrzebujący pomocy i jest ich bardzo dużo w naszym społeczeństwie, oczywiście wielu z nich jest nie zdiagnozowanych. To nie prawda, że nie mieszczą się w naszych normach. Opluwamy ich, gdy pija, ćpają i okradają, oraz gdy leżą na ulicy, natomiast wołamy ich gdy są nam potrzebni. Wykorzystujemy ich do pracy za głodowe stawki, dajemy im pieniądze za głos na wyborach, wtedy są nam potrzebni i klepiemy ich po ramieniu, a gdy leżą na ławce, albo gdy trzeba im pomóc to beeeee...............

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. As #1622088 | 81.190.*.* 1 sty 2015 16:27

  W sumie nasze społeczeństwo nie jest obojętne na osoby bezdomne i bezradne. Obojętne było, jest i będzie na alkoholików, którzy niemal codziennie przepijają swoją rzeczywistość oraz życie swoich najbliższych (o ile takich mają ). Alkoholicy i ćpuni nie mają szans na akceptację w dzisiejszych czasach. Nie mieszczą się w ramach obecnych norm społecznych.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages