Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Ulicami miasta przeszli uczestnicy Marszu Przeciw Przemocy

2014-11-28 18:57:25 (ost. akt: 2014-11-28 19:16:59)
Uczestnicy Marszu Przeciw Przemocy

Uczestnicy Marszu Przeciw Przemocy

Autor zdjęcia: Joanna Borkowska

Dziś o godzinie 11.45 spod kompleksu Rekreacyjno - Sportowego "Kętrzynianka" wyruszyli wszyscy zebrani, którzy swoją obecnością i uczestnictwem w Marszu Przeciw przemocy chcieli wyrazić swój sprzeciw przeciw przemocy.

W marszu uczestniczyli m.in. przedstawiciele stowarzyszeń, szkół, urzędów oraz osoby prywatne. Uczestnicy nieśli transparenty z wypisanymi hasłami przeciw przemocy, w rękach trzymali białe balony i mieli przypięte białe kokardki - symbol sprzeciwu przemocy wobec kobiet. Pochód przeszedł ulicami miasta w kierunku kina "Gwiazda", gdzie podsumowano kampanię społeczną przeciwko przemocy. Rozstrzygnięto konkurs na prace plastyczne i muzyczno - literackie "Mój świat bez przemocy" oraz wręczono nagrody. Zebrani mogli też obejrzeć film i przedstawienie - wszystko nawiązujące do walki z przemocą.

jbPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę "  ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages