II Liga Wojewódzka Piłki Siatkowej Młodziczek

2014-11-12 13:30:50(ost. akt: 2014-11-12 13:31:44)

Autor zdjęcia: MP

Faworyt 3 kolejki spotkania ENERGA SET Kętrzyn niespodziewanie spadł do III Ligi.
8 listopada 2014r siatkarki ENERGA SET Kętrzyn udały się do Lidzbarka Welskiego na rozegranie 3 kolejki spotkania. W pierwszym meczu ENERGA SET Kętrzyn odniosła zwycięstwo wygrywając z gospodarzami 2:1. Drugi mecz z TRUSO Elbląg zakończył się niespodziewaną porażką dla kętrzynianek 1:2. Mecz dziewcząt z Kętrzyna z MKS Dobrym Miastem miał zadecydować, która drużyna zajmie drugie miejsce i będzie gospodarzem następnej kolejki. Niestety Dobre Miasto pokonało ENERGA SET Kętrzyn (2:0), a porażka Truso Elbląga z gospodarzem zadecydowała, że kętrzynianki spadły do III Ligi.

Jako faworytki tego meczu chyba zbyt pewnie siebie weszłyśmy na boisko i to nas zgubiło. Rywalki to wykorzystały i konsekwentnie walczyły do końca Mamy nauczkę, z przegranej wyciągniemy słuszne wnioski. Będziemy walczyły dalej, wiemy jakie błędy popełniłyśmy.
W ostatnim meczu zdecydowanie zabrakło dobrego przyjęcia co w konsekwencji nie mogłyśmy wykonać kontrataku, zagrywka, która do tej pory była naszym atutem, też zawiodła. - mówiła Mariola Piórkowska (Trener).

Przekazała: Mariola Piórkowska

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: