Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików w zapasach w stylu klasycznym

2014-10-30 14:08:32(ost. akt: 2014-10-30 11:14:09)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

W Lubawie w dniu 25.10.2014 r. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach wystartowało 106 zawodników z 22 klubów z województw: podlaskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.
Mimo, iż na co dzień zawodnicy kętrzyńskiego Olimpu trenują odmianę zapasów w stylu wolnym, który znaczenie różni się od "klasyka", trener Jarosław Rusiecki postanowił wystawić swoją reprezentację w składzie : Paweł Mucha (38 kg), Mateusz Woźniak (100 kg), Jakub Biedrzycki (42 kg). Swoją wysoką formę potwierdził Mateusz, który uległ jedynie w finale zawodnikowi stylu klasycznego z Lidzbarka Warmińskiego. Tym samym zajął II miejsce i dodał trzeci medal do swojej kolekcji w ciągu ostatniego miesiąca.

Poza podium niestety uklasyfikował się Paweł Mucha zajmując ostatecznie V miejsce po dwóch porażkach i jednej wygranej. Kategoria Pawła została zdominowana przez zawodników drużynowego mistrza kraju Olimpijczyka Radom, którzy zajęli dwa z trzech miejsc na podium. Dla Pawła i Mateusza był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski Młodzików, które odbędą się 7-9 listopada w Olsztynie.

przekazał: Radosław Giebień

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: