Granica prowadziła 3:0, zremisowała 3:3

2014-08-28 08:44:14(ost. akt: 2014-08-28 09:20:18)

Autor zdjęcia: kksgranica.pl

Miało być lekko, łatwo i przyjemnie. I tak faktycznie było, ale tylko przez 50 minut. Granica prowadziła z DKS Dobre Miasto 3:0 i wydawało się, ze nic złego już się nie stanie. Ambitnie grający goście zdołali jednak, w ostatniej minucie, doprowadzić do remisu.
Kętrzynianie mecz z DKS rozpoczęli wyśmienicie. Szybko zdobyli gola, stwarzali kolejne, wyśmienite okazje do podwyższenia wyniku, mieli także karnego, którego zmarnował Konrad Szerszeń. Do przerwy prowadzili 1:0, a tuż po zmianie stron wyprowadzili dwa kolejne ciosy - w odstępie dwóch minut gole strzelili: wspomniany już Szerszeń i Kacper Rokicki. Było 3:0 i nic nie zapowiadało katastrofy.

Tymczasem ambitnie grający goście powoli zaczęli dochodzić do głosu. Rozluźnienie gospodarzy najpierw wykorzystał wprowadzony chwilę wcześniej Patryk Stadnicki, a kontaktowego gola zdobył w 65. minucie Daniel Gawryś.

Ostatnie dziesięć minut DKS grał w osłabieniu, a mimo to - w piątej minucie doliczonego czasu - zdołał doprowadzić do wyrównania. Chwilę potem sędzia zakończył mecz, a goście wywieźli z Kętrzyna cenny punkt.

Po 5. kolejkach Granica ma na koncie 11 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli. W niedzielę kętrzynianie podejmą na własnym boisku beniaminka, drużynę Startu Kozłowo.

Granica Kętrzyn - DKS Dobre Miasto 3:3 (1:0)
Samobójcza (23), Szerszeń (49), Rokicki (51) - Stadnicki (56), Gawryś (65), M. Witkowski (90+5)

W 14. minucie Konrad Szerszeń nie wykorzystał rzutu karnego.

Granica: Sebastian Wójtowicz - Marek Traut (90' Konrad Gan), Mateusz Lachowski, Piotr Wojnicki, Paweł Aleksandrowicz, Kacper Rokicki (80' Kacper Stępień), Kacper Rałowiec, Kamil Piątkowski, Damian Mazurowski (46' Mikołaj Rałowiec), Mariusz Machniak, Konrad Szerszeń (67' Tomasz Dajnowski)