Turniej Koszykówki Młodzików
2014-05-19 23:57:47(ost. akt: 2014-05-20 00:02:53)
TURNIEJ KOSZYKÓWKI MŁODZIKÓW OLIMP CUP 17.05.2014R.- KĘTRZYN(PRZEGLĄD KADR WOJEWÓDZTWA)
ZESPOŁY:
• UKS „OLIMP” KĘTRZYN
• UKS ,,TRÓJKA’’ NIDZICA
• UKS „JAR’’ELBLĄG
• UKS „NENUFAR’’ EŁK
• UKS „OLIMP” KĘTRZYN
• UKS ,,TRÓJKA’’ NIDZICA
• UKS „JAR’’ELBLĄG
• UKS „NENUFAR’’ EŁK
WYNIKI:
UKS „OLIMP” KĘTRZYN – UKS „NENUFAR’’ EŁK 48 : 62
UKS „TRÓJKA’’ NIDZICA– UKS ,,JAR’’ ELBLĄG 31: 26
UKS „OLIMP” KĘTRZYN – UKS ,,TRÓJKA’’ NIDZICA 48 : 37
UKS „NENUFAR’’ EŁK - UKS „JAR’’ ELBLĄG 55 : 26
UKS ,,OLIMP’’ KĘTRZYN - UKS „JAR’’ ELBLĄG 42 : 36
UKS „TRÓJKA’’ NIDZICA - UKS „NENUFAR’’ EŁK 27 : 69
UKS „OLIMP” KĘTRZYN – UKS „NENUFAR’’ EŁK 48 : 62
UKS „TRÓJKA’’ NIDZICA– UKS ,,JAR’’ ELBLĄG 31: 26
UKS „OLIMP” KĘTRZYN – UKS ,,TRÓJKA’’ NIDZICA 48 : 37
UKS „NENUFAR’’ EŁK - UKS „JAR’’ ELBLĄG 55 : 26
UKS ,,OLIMP’’ KĘTRZYN - UKS „JAR’’ ELBLĄG 42 : 36
UKS „TRÓJKA’’ NIDZICA - UKS „NENUFAR’’ EŁK 27 : 69
WYNIK KOŃCOWY:
I MIEJSCE - UKS „NENUFAR’’ EŁK
II MIEJSCE - UKS „OLIMP” KĘTRZYN
III MIEJSCE – UKS ,,TRÓJKA’’ NIDZICA
IV MIEJSCE – UKS „JAR’’ ELBLĄG
I MIEJSCE - UKS „NENUFAR’’ EŁK
II MIEJSCE - UKS „OLIMP” KĘTRZYN
III MIEJSCE – UKS ,,TRÓJKA’’ NIDZICA
IV MIEJSCE – UKS „JAR’’ ELBLĄG
WYRÓŻNIENI ZAWODNICY:
UKS „NENUFAR’’ EŁK– BŁAŻEJ KULIKOWSKI, PATRYK SUCHAŃSKI, JAKUB ZALEWSKI
UKS „OLIMP” KĘTRZYN – PATRYK SIEDLECKI, MACIEJ MILUN, JAKUB KONIECZNY
UKS ,,TRÓJKA’’ NIDZICA- PIOTR SZULCZAK, KAROL KARABIN
UKS „JAR’’ ELBLĄG- PRZEMYSŁAW ORŁOWSKI, MICHAŁ KMIECIK
UKS „NENUFAR’’ EŁK– BŁAŻEJ KULIKOWSKI, PATRYK SUCHAŃSKI, JAKUB ZALEWSKI
UKS „OLIMP” KĘTRZYN – PATRYK SIEDLECKI, MACIEJ MILUN, JAKUB KONIECZNY
UKS ,,TRÓJKA’’ NIDZICA- PIOTR SZULCZAK, KAROL KARABIN
UKS „JAR’’ ELBLĄG- PRZEMYSŁAW ORŁOWSKI, MICHAŁ KMIECIK
• KONKURS RZUTU ZA 3 PKT WYGRAŁ ZAWODNIK UKS ,,NENUFAR’’ EŁK- BŁAŻEJ JAKIMOWICZ
• KONKURS RZUTÓW OSOBISTYCH WYGRAŁ ZAWODNIK UKS ,,NENUFAR’’ EŁK- ADAM WALAK
POWOŁANIA DO KADRY WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO OTRYMALI NASTĘPUJĄCY ZAWODNICY:
• UKS „NENUFAR” EŁK – JAKUB ZALEWSKI, BŁAŻEJ KULIKOWSKI, PATRYK SUCHAŃSKI, ADAM WIEJAK
• UKS „JAR” ELBLĄG – PRZEMYSŁAW ORŁOWSKI, MICHAŁ KMIECIK, KONRAD JAKIMOWICZ
• UKS”TRÓJKA” NIDZICA – PIOTR SZULCZAK, KAROL KARABIN,
• UKS”OLIMP” KĘTRZYN – MACIEJ MILUN
• KONKURS RZUTÓW OSOBISTYCH WYGRAŁ ZAWODNIK UKS ,,NENUFAR’’ EŁK- ADAM WALAK
POWOŁANIA DO KADRY WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO OTRYMALI NASTĘPUJĄCY ZAWODNICY:
• UKS „NENUFAR” EŁK – JAKUB ZALEWSKI, BŁAŻEJ KULIKOWSKI, PATRYK SUCHAŃSKI, ADAM WIEJAK
• UKS „JAR” ELBLĄG – PRZEMYSŁAW ORŁOWSKI, MICHAŁ KMIECIK, KONRAD JAKIMOWICZ
• UKS”TRÓJKA” NIDZICA – PIOTR SZULCZAK, KAROL KARABIN,
• UKS”OLIMP” KĘTRZYN – MACIEJ MILUN
SKŁAD REPREZENTACJI UKS „OLIMP” KĘTRZYN:
1.MACIEJ MILUN
2.PATRYK SIEDLECKI
3.JAKUB KONIECZNY
4.MATEUSZ PREDKO
5.MATEUSZ NOWICKI
6.ALEKSANDER WERESZCZYŃSKI
7.JĘDRZEJ WODZIKOWSKI – FRANKOWSKI
8.JAKUB SURYNT
9.DAMIAN GOŁĘBIEWSKI
10.KAMIL WIELGUS
11.JAKUB BARTOSZKO
1.MACIEJ MILUN
2.PATRYK SIEDLECKI
3.JAKUB KONIECZNY
4.MATEUSZ PREDKO
5.MATEUSZ NOWICKI
6.ALEKSANDER WERESZCZYŃSKI
7.JĘDRZEJ WODZIKOWSKI – FRANKOWSKI
8.JAKUB SURYNT
9.DAMIAN GOŁĘBIEWSKI
10.KAMIL WIELGUS
11.JAKUB BARTOSZKO
TRENER : JOANNA POTRAFFKE
SPECJALNE PODZIĘKOWANIA PANU IGOROWI MILUN Z MRĄGOWA ZA UFUNDOWANIE WSPANIAŁYCH NAGRÓD.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez