Dwa medale złote dla Kętrzyna

2014-05-15 23:34:40(ost. akt: 2014-05-15 23:36:49)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Sukcesem zakończył się start 9 zawodników Kętrzyńskiego Klubu Taekwondo ,,TYGRYS” w Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim które odbyły się w Łodzi 10.05.2014r
W zawodach brało udział 58 klubów, 81 zawodniczek, 142 zawodników.
Medale dla Kętrzyna wywalczyli: złoty medal w kategorii 68 kg Krystian Szczepanowski drugi złoty medal zdobył w kat +78 kg Artur Trumiński oraz srebrny medal w kat do 46 kg Sara Masiewicz.

Pozostali zawodnicy uplasowali się na pozycjach Sandra Chopiak w kat do 49 kg 5 miejsce , Michał Grab w kat 63 , Michał Kowalski kat 63kg, Mateusz Wachowski kat 73kg,Artur Marszałek kat 63kg oraz Michał Szawkowski kat 68kg 8-9 miejsca.

W klasyfikacji medalowej 1 miejsce AZS OŚ Poznań 2 miejsce KKT Tygrys Kętrzyn 3 miejsce MUKS Białe Tygrysy Jarocin
Kolejne zmagania sportowe czekają nas już 17 maja w Nidzicy w których zawodnicy naszego klubu będą walczyli o wejście do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży .