środa, 27 maja 2015. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Tak rozwijamy swoje pasje w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie

2012-05-30 23:24:12 (ost. akt: 2012-05-30 23:24:21)

W ramach projektu Akademia Młodych Noblistów zespół uczniowski kl. II z Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie w składzie: Izabela Nowicka, Elwira Korol, Damian Nowicki, Hubert Włoch, Kamil Packiewicz, Łukasz Umiński i Konrad Bałdyga uczestniczył w Festynie Naukowym, który miał miejsce 25 maja 2012 r. w Wiosce Garncarskiej w Kamionce koło Nidzicy.

Podczas spotkania odbył się finał Olimpiady z Wiedzy o Unii Europejskiej na poziomie ponadregionalnym, w której Damian Nowicki z kl. II c zajął V miejsce. Odbyły się także: prezentacja projektów edukacyjnych i rozstrzygnięty został konkurs „Czas rozwinąć skrzydła”, w którym Elwira Korol zajęła VII miejsce, Konrad Bałdyga IV miejsce, a Izabela Nowicka II miejsce.

Zespół projektu edukacyjnego „Wirtualna wycieczka po mojej szkole” w konkursie „Kompetencje – kluczem do projektu” zajął IX miejsce na 36 zgłoszonych projektów. Festyn naukowy sam w sobie jest nagrodą i podsumowaniem wiedzy zdobytej podczas całego roku szkolnego 2011/2012 w ramach zajęć w jednym z czterech laboratoriów: ICT, matematyczno – fizycznym, geograficznym oraz języka angielskiego.

Przed nami czas wakacji, czekamy z niecierpliwością na obóz naukowy, w którym będziemy uczestniczyć w ramach Ponadregionalnej Akademii.

Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu ketrzyn.wm.pl. lub poczty e-mail: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl


Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 1 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages